O nas

PER-FEKT” Firma Usługowo – Handlowa Jakub Dłużewski :

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2005 roku w dziedzinie kompleksowych usług i doradztwa dotyczących gospodarki wodno – ściekowej, budownictwa wodnego i melioracji wodnych.

Podstawową działalnością firmy jest wykonywanie kompletnych dokumentacji projektowych, operatów wodno prawnych, koncepcji, analiz, kosztorysów i szeroko rozumianego przygotowania inwestycji w wyżej wymienionym zakresie.

Doświadczenie i profesjonalizm pracowników w połączeniu z nowoczesnym sprzętem komputerowym, bogatym oprogramowaniem systemowym i inżynierskim są gwarancją zapewnienia naszym klientom solidnej i fachowej realizacji powierzonych tematów. W celu podniesienia jakości świadczonych usług nieprzerwanie podnosimy swoje kwalifikację, oraz wyposażamy pracownie projektową w nowoczesny sprzęt taki jak plotery wielkoformatowe, skanery kolorowe i drukarki laserowe.

Na każdym etapie realizacji prac bierzemy pod uwagę względy ekonomiczne oraz uwzględniamy zagadnienia z zakresu ochrony środowiska. Firma prowadzi ścisłą współpracę z zespołem geodezyjnym oraz geologicznym wykonującym opracowania na nasze zlecenia, ponadto współpracujemy z w pełni wyposażonym laboratorium analiz wody, ścieków i gleby.

Dodatkową działalnością firmy są opracowania z zakresu małej architektury jak place zabaw, alejki parkowe i opracowania z zakresy zagospodarowania terenu. Ponadto prowadzimy działalność w zakresie branżowych robót budowlanych takich jak roboty melioracyjne, kanalizacyjne i prace ziemne.

Cenimy sobie długoterminowe relacje z klientami, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, aby swoją elastycznością ułatwić zadanie naszym przyszłym odbiorcom. Dołożymy wszelkich starań aby kontakt z nami okazał się dla Państwa bardzo pozytywnym doświadczeniem.

 

 

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

 

Copyright by "Per-Fekt" Jakub Dłużewski Wszystkie prawa zastrzeżone.